Залізничні станції

Залізничні станції

Українські станції є спірною темою. Майже всі мандрівники, блогери та ентузіасти залізниці вражені тим, наскільки вони красиві, безпечні та акуратні. Дійсно — у великих містах станції справляють вражаюче враження ззовні, в середині вони виглядають дуже пристойно . Треба визнати, що навіть у невеликих містах станції позитивно виступають на тлі оточення і є вітриною міста.

— залізничні вокзали України ззовні красиві. Навіть невеликі станції, як правило, дуже добре доглянуті і разом з церквою належать до найкрасивіших будівель села. Що стосується залізничних зупинок — це інше нiж у інших країнах.

— великі залізничні станції поділяються на частини для реєстрації пасажирів, які подорожують поїздами на великі відстані, та частини, призначені для перевірки пасажирів, що подорожують поїздами приміських поїздів. Це часто стосується кас і кімнат, але у Львові та Києві, наприклад, є окремі станції для приміських поїздів.

— якщо ми хочемо подорожувати поїздом на далекі відстані, то навіть в’їзд у віддалені поїзди не гарантує швидкого обслуговування. Залишається знайти потрібні гроші, і вони різні — один квиток продає квитки для всіх, інші для груп, а інші для працівників залізниці, купить залізничні квитки онлайн можно на сайтi proizd.ua.

— на найбільших станціях є одна безкоштовна і одна платна приймальня. Наприклад, у Львові платний один коштує 10 грн. / Год. Якщо ви плануєте залишитися на ніч, я безумовно рекомендую оплачувану кімнату очікування — там було багато підозрілих людей в громадських місцях, озноб і не відчували себе в безпеці. Платна зал очікування однакова, але компанія, безумовно, краще.

— перед візитом в Україну варто згадати слово «технологічний прорив». Технологічні перерви мають касові апарати, зали очікування (також оплачуються) і туалети. Це може бути громіздким — наприклад, єдиний міжнародний квиток на Львівській станції має десятихвилинну технологічну перерву кожну годину. Коли я стояла в черзі на квиток до Перемишля близько 11:00 ранку, після від’їзду пасажирів переді мною відбувся технологічний прорив. Мені довелося чекати 10 хвилин до каси, щоб не втратити місце в черзі. У свою чергу, чоловічі туалети в тунелі мають півгодинну технологічну перерву кожні півтори години.

— Українські вокзали не настільки безпечні, як ви можете прочитати в блогах. У Львові, наприклад, жебраки є жебраками, немає недоліку підозрілих осіб. Захист — це панове в камуфляжній формі без українських прапорів. У разі виникнення проблем, я не буду розраховувати на них, поліція і багато солдатів не втручалися, як це було щось мені здається підозрілим. З іншого боку, це не найгірше — безпека, подібна до Польщі. Я пережила ніч, тому мені нема чого скаржитися.

— на великих станціях можна прийняти душ в так званому камери дихають. Ціна — одноразова, а в 2017 році — 20 грн.

— приміщення для зберігання багажу працюють на великих станціях. Ціна для зберігання багажу також є одноразовою, а в 2017 році вона була такою ж, як для користування душем — 20 грн.

— для менш вимогливих мандрівників, хорошим вибором для ночівлі будуть згадані раніше «камери дихання», що означає щось на зразок гостьових номерів. Номери розташовані в окремих приміщеннях на залізничних вокзалах, у випадку Львівської залізниці, наприклад, на станціях Львів, Стрий, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ (Станіславів), Коломию, Чернівці. або Чоп Ідеальне місце для подорожей невеликими групами, на практиці важко отримати вакансії, а служба зазвичай говорить лише українською та російською мовами.

— залізничні вокзали у великих містах часто знаходяться на відстані принаймні кілометра від історичного центру міста. Однак, комунікація з громадськістю дуже дешева і не повинна бути перешкодою.

— на залізничних вокзалах України не можна фотографувати без дозволу. На практиці можна спробувати, але вам слід нагадати. Це залежить від того, кому він йде. Деякі не створюють проблем, інші лише застерігають, інші повинні видалити фотографії.

Нет комментариев

Добавить комментарий

Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×
Купить в рассрочку

Получить кредит просто! Заполни форму и получи кредит не выходя из дома под 1.99% месяц
Мы свяжемся с вами в течении часа в рабочее время
×